Motoreduktory


Motoreduktory, przekładnie I silniki elektryczne włoskiej firmy SITI S.p.A.

 Magazyn oraz serwis gwarancyjny I pogwarancyjny.


Zobacz

PRZEKŁADNIE PLANETARNE


Przekładnie planetarne ze względu na dużą wytrzymałość I małą masę w zestawieniu z przekładniami tradycyjnymi, przy takich samych parametrach I niższej cenie stanowią nasz hit sprzedażowy.

 Znajdują zastosowanie w aplikacjach wymagających dużych momentów obrotowych ale jednocześnie przy małych gabarytach napędu w porównaniu z przekładniami tradycyjnymi.

 

.


Zobacz

SILNIKI ELEKTRYCZNE


 

Silniki elektryczne o mocy od 0,06 kW do 355 kW z obrotami wyjściowymi 750, 900, 1400, 2800 obr/min. Przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do +40°C. Napięcie znamionowe 230V/400V, 400/690 (Δ/Y), częstotliowość zasilania 50/60Hz.

 

 

 


Zobacz

Włoska firma SITI S.p.A. jest producentem wysokiej jakości silników elektrycznych i motoreduktorów: ślimakowych, walcowych, walcowych-płaskich, walcowo-stożkowych, variatorów oraz przekładni planetarnych.

Posiadamy w Toruniu magazyn i serwis motoreduktorów i silników elektrycznych SITI S.p.A.

Naszym priorytetem jest połączenie konkurencyjnej ceny z szybkim terminem dostawy.

Oferujemy z magazynu pełen zakres części zamiennych do naszych motoreduktorów m.in. ślimacznice, ślimaki, korpusy, koła zebate, stożkowe i inne.

Posiadamy sprawny serwis motoreduktorów gwarancyjny i pogwarancyjny ( wyjazdy również w weekendy ).

Oferujemy również sprzęgła ( do roztoczenia i wykonane „na wymiar”), variatory, łożyska i zespoły łożyskowe, koła pasowe i pasy, tuleje Taper Lock, tuleje rozprężno-zaciskowe.

SILTOR Motoreduktory
 
ul. Piotra Curie 25, 87-100 Toruń
 
Godziny pracy: pn.-pt. 6.00-17.00
Tel. 792-335-075
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Motoreduktory, przekladnie planetarne, silniki elektryczne, sprzęgła, tuleje rozprężno-zaciskowe.